13-0103-Rend-Janisol-Arte-Nute-Stahl.jpg
W40-Render.png
W40

Klasyczne wzornictwo i zwiększona grubość profilu, pozwala pomieścić podwójne szyby o grubości do 27 mm. Zestaw W40 zaproponowany przez OTTOSTUMM jest stosowany nie tylko w dziedzinie renowacji, ale jest również wysoko ceniony we współczesnej architekturze ze względu na eleganckie i kompaktowe linie, zapewniające bezpieczeństwo i komfort dzięki znakomitej wydajności termicznej i akustycznej.

Doskonały do okien typu uchylno-rozwierne. Okna i drzwi otwierane do wewnątrz i na zewnątrz, drzwi harmonijkowe oraz fiksy i fiksy gięte.  System W40 z powodzeniem nadaje się do malowania proszkowego, olejowania. Jego uniwersalny i nowoczesny design jest bardzo popularny wśród architektów wnętrz. 

W20

Ponadczasowa seria bardzo często wybierana przez projektantów na całym świecie. Sprawdza się zarówno w oknach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Profile walcowane na gorąco tworzą serię produktów znakomicie sprawdzających się do renowacji zabytkowych budynków. Znakomity wygląd profili wzmacnia malowanie proszkowe oraz olejowanie. Przy zastosowaniu stolarki zewnętrznej wraz z ciepłym zespoleniem można osiągnąć maksymalną grubość 21 mm.

W20-Render.png
W50 TB

Dzięki nowemu systemowi otrzymać można okna w najbardziej autentycznej formie, proponując te same proporcje i nakładające się efekty oryginalnych profili okiennych ze stali walcowanej na gorąco z XX wieku, udoskonalane technologią walcowania na zimno. Innowacyjny izolator poliuretanowy o wysokiej gęstości stosowany jako bariera termiczna, wraz z możliwością umieszczenia szkła o niskiej emisyjności do 37 mm, pozwala w pełni reagować na aktualne przepisy i współczesne potrzeby w zakresie komfortu, także w trudniejszych warunkach pogodowych, gdzie okna wykonane z litego profile stalowe mogą być niewystarczające. Świetny do okien i drzwi, na zewnątrz jak i do wewnątrz. Sprawdza się także przy drzwiach harmonijkowych i fiksach giętych. Do tego rodzaju profili istnieje cała gama okuć premium.

W50 TB-Render.png
jansen Economy .jpg
Jansen Economy 

System profili konstrukcji drzwiowych bez izolacji termicznej. Proste kształty profili ułatwiają obróbkę. Szeroki asortyment profili oferuje przestrzeń dla kreatywnych i ekonomicznych rozwiązań. Głębokość systemu to 50 mm i prosta zlicowana stylistyka. Profile, z których chętnie wykonuje się drzwi jedno- i dwuskrzydłowe z elementami bocznymi lub świetlikami. System popularny do produkcji drzwi i ścianek wewnętrznych w zlicowanej stylistyce. 

Jansen art. 15

Smukły system profili stalowych do drzwi i ścian wewnętrznych kompatybilny z systemem Economy 50. Idealny do nowoczesnych lub  postindustrialnych/loftowych projektów architektonicznych. Duży wybór listew szklenia. Możliwe szklenie na mokro z użyciem silikonu lub na sucho z uszczelką z EPDM. Głębokość systemu 50 mm. Grubość szklenia od 6 do 24 mm. System o efektownym wyglądzie, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. 

jansen art 15 .jpg
janisol .jpg
Janisol

Drzwi z przekładką termiczną Janisol do stosowania w mocno uczęszczanych budynkach, takich jak szkoły, szpitale, obiekty sportowe lub centra handlowe. Janisol , czyli system Jansen izolowany. Sprawdzone i bardzo wytrzymałe systemy, które są bardzo dobrze rozpracowane pod względem technicznym. Z tych systemów najczęściej powstają okna i drzwi zewnętrzne oraz drzwi i witryny przeciw pożarowe, antywłamaniowe, drzwi piwotowe oraz drzwi z systemem harmonijkowym. 

Janisol Arte 2.0 

Ta seria profili została opracowana z myślą o renowacji, przeszkleniach budynków przemysłowych i poddaszy oraz okien zabytkowych.
Typowe, subtelne przeszklenia w stylu industrialnym można niemal idealnie zrekonstruować za pomocą niezwykle filigranowych, termicznie izolowanych profili. Janisol Arte jest coraz częściej stosowany w nowoczesnej architekturze ze względu na smukłość profili pozwalającą na uzyskanie lepszego doświetlenia wnętrz. Często wykorzystywany do produkcji okien i drzwi przesuwnych. Profile te wyróżnia szczelność połączeń, dopracowane detale, oraz znakomity wygląd. 

Janisol Arte 2.0 .jpg
Jansen-Janisol-HS.jpg
Janisol HS

Specjalny system do drzwi unoszono przesuwnych.

Bardzo dobra jakość i udźwig w standardzie do 400 kg / skrzydło. Z powodzeniem można dołożyć napęd elektryczny.

Zakres oferty drzwi podnoszono-przesuwnych Janisol definiuje na nowo przestrzeń życiową. Sprawdzony system, który został skonstruowany  z myślą o dużych powierzchniach, pozwala łączyć przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną, tworząc jednorodną przestrzeń. Z jednej strony dolny profil progowy, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, umożliwia wykonanie progu dostosowanego do osób niepełnosprawnych, a z drugiej strony zapewnia optymalną izolację termiczną. Drzwi podnoszono-przesuwne Janisol są zgodne z normami CE i zostały przebadane przez ift Rosenheim.

Jansen VISS

Grupa profili fasadowych.   

System profili stalowych Jansen VISS Fassade nadaje się do wielkopowierzchniowych, dobrze termoizolowanych elewacji pionowych. Konstrukcja nośna elementów elewacyjnych po stronie pomieszczeń może wydawać się lekka i zróżnicowana dzięki smukłym profilom o szerokości widokowej 50 lub 60 mm. System Jansen VISS Fassade zapewnia najwyższą możliwą ilość światła. Również przejścia z konstrukcji świetlika dachowego do elewacji pionowej są estetycznie i elegancko rozwiązane. System ten wykorzystywany jest również do konstrukcji szklanej fasad, dachów i świetlików. Wytrzymałością zdecydowanie przodują przed profilami aluminiowymi. 

Dzięki dużej wytrzymałości można projektować duże powierzchnie 

bez szczególnego podparcia lub zakotwienia do budynku.

VISS-Fassade-Jansen.jpg