© 2019 by VolcanoWindows

Volcano Steel Windows

Najnowsze systemy ślusarki stalowej pozwalają tworzyć i kreować nowoczesne projekty oraz zaawansowane technologicznie gotowe produkty.

 

Nasi wyszkoleni projektanci podejmują wyzwania dostosowując najnowsze technologie do potrzeb klienta. Każdy projekt, traktujemy indywidualnie od etapu pomysłu, poprzez dobór indywidulanych rozwiązań, projekt techniczny, realizację i montaż. Każdy z tych etapów pozwala dopracować jakość naszych produktów, która jest dla nas najważniejsza. Dzięki pracy zespołowej i dobrej współpracy z inwestorem możemy sprawnie zrealizować każdy cel. 

Na co dzień pracujemy na systemach Jansen oraz Ottostumm. 

Stosujemy najnowsze i najwygodniejsze rozwiązania dla naszych klientów. 

atd logo.jpg

Nasz zespół

Dominik Zawiślak

Członek Zarządu

d.zawislak.volcano@gmail.com

Tel: +48 530 410 600

Rafał Nowakowski

Członek Zarządu 

r.nowakowski.volcano@gmail.com

Tel: +48 533 366 150

Zdzisław Targowski

Kierownik produkcji

Tel: +48 534 850 100

Monika Mazur

Projektant

m.mazur.volcano@gmail.com

+48 733 020 005

Szymon Mielewczyk

Projektant

s.mielewczyk.volcano@gmail.com

+48 733 020 005

Piotr Gałązka

Projektant

p.galazka.volcano@gmail.com

+48 733 020 005

Małgorzata Kołodziej 

Projektant

m.kolodziej.volcano@gmail.com

+48 733 020 005

Aleksander Hinz

Projektant

a.hinz.volcano@gmail.com

+48 733 020 005

Marek Mudryk

Spedycja i Logistyka 

m.mudryk.volcano@gmail.com

+48 577 830 550

Małgorzata Zawiślak 

Administracja 

m.zawislak.volcano@gmail.com

+48 733 020 005